Kasaya Git Alışverişe DevamORGANİK ÇOK AMAÇLI MÜSLİN ÖRTÜ 50 X 50 CM  • FİYAT : 350,00 TL


ORGANİK ÇOK AMAÇLI MÜSLİN ÖRTÜ 50 X 50 CM

%100 Organik Ege Pamuklarından dokunan organik bezlerimiz 50x50 cm. ebatlarındadır.  Tamamen naturel dokumalarımızda boya renk ve baskı yoktur. Pamuk üretimi sırasında en çok kimyasal ilaç kullanılan bitkilerdendir. %100 organik pamuktan üretilen bezlerimizde ise herhangi bir kimyasal kalıntı, ilaç taşımaz. Güvenle gıda ürünlerinde ve kişisel bakımda kullanılabilir. 4 kat ipliklidir.

Organik Müslin Örtümüzü mayalandırma esnasında hamurlarınızın üstünü örtmek için kullanabilirsiniz. Herhangi bir kimyasal ve boya içermediği için ekmek ve hamur işlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. 

Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz müslin örtünüzü mutfakta her alanda kullanabilirsiniz. Gıdalarınızın güvenle kurulanmasında ve saklanmasında en yakın yardımcınız olacaktır. 

Organik Müslin Örtü BEBEKLERİN hassas teni için de idealdir. Alerji ve iritasyonu engeller. Gerek bebeklerinizin genel el yüz temizliği için gerekse banyodan sonra hassas ciltlerini kurulamak için gönül ferahlığı ile kullanabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar yeni doğanların uyku esnasında istemsiz olarak el ve kollarını hareket ettirmeleri sebebiyle kendilerini uyandırdıklarını ortaya koymuştur. Bu sebeple tıpkı eskiden olduğu gibi yeni doğan bebekler tekrar gevşek kundaklara sarılmaktadır. Müslin bezlerimizi bebeklerinizin bu şekilde kundaklanmasında da kullanabilirsiniz.  Terletmez, nefes alır ve rahat uyumalarına yardımcı olur. Ayrıca güneşten rüzgardan korumak için puset örtüsü yapılmaya uygundur.

Çok amaçlı organik müslin bezlerimiz kişisel bakımınız için de çok uygundur.  Makyaj temizliği, el ve yüz kurulamak için kullanılır. En büyük organımız olan cildimiz kimyasalların vücudumuza taşınmasında büyük rol oynadığı gibi aynı zamanda da bu kalıntılardan çok fazla etkilenir. Cilt temizliğinde kullanabileceğiniz müslin bezlerimiz alerjik ve akneli ciltlerde kullanılabilir.

Organik Müslin bezlerimiz uluslararası geçerliliği olan GOTS belgesine sahiptir ancak pamuklu bezlerimizin naturelliğini sadece sertifikalarından değil koku ve dokularından da kolaylıkla anlaşılır. Dokusu oldukça yumuşak ve kabarıktır. Kokusu ise size toprağı doğayı hatırlatan ferahlıktadır. Defalarca makinede sabunla yıkanıp tekrar kullanılır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler

PEYNİR SÜZME BEZİ

PEYNİR SÜZME BEZİ

Hem beyaz peynir hem de kaşar peyniri yapımına uygun olarak üretilen peynir süzme bezi özel olarak i..

540,00 TL

YOĞURT SÜZME BEZİ

YOĞURT SÜZME BEZİ

Ev yapımı yoğurtlarınızı, ziyan olmadan ve sizi uğraştırmadan kolaylıkla süzerek süzme yoğurt yapma..

540,00 TL

ORGANİK ÇOK AMAÇLI POPLİN TORBA 30 X 40 CM

ORGANİK ÇOK AMAÇLI POPLİN TORBA 30 X 40 CM

%100 Organik Ege Pamuklarından dokunan organik poplin torbalarımız 30x40 cm. ebatlarındadır.  T..

350,00 TL

MAYAKÖY ANTİK ORGANİK SİYEZ UNLU ŞEPİT 250 G

MAYAKÖY ANTİK ORGANİK SİYEZ UNLU ŞEPİT 250 G

Mayaköy Antik Şepit; Sadece organik siyez unu, organik un, tuz ve arıtılmış su ile tamamen elde gele..

100,00 TL

Etiketler: organik müslin bez, organik bebek kusmuk bezi, bebek ağız bezi, bebek kusmuk bezi, organik bebek ağız bezi, organik makyaj temizleme, organik mutfak bezi, organik tekstil, organik dokuma, ekmek bezi, organik ekmek bezi, organik pamuk, müslin bez, organik kundak

TARİFLER

Sizlerinde evde yapabileceğiniz onlarca kolay ve hızlı tarifler...

Blog'a Git

VİDEOLAR

Kolay yapım videoları ile sizde evinizde kendi ürününüzü yapın...

Video Galeriye Git

DOĞAL MAYA

Doğal canlı kültürler ve ürünleri,Köymeydanı Diyorki...

Doğal Maya'ya Git