Hakkımızda


Firmamız Canberk Gıda 1999 yılında kurulmuştur. Türkiye çapında markalaşmış pek çok gıda ürününün, toptan satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Yeni bir faaliyet alanı olarak geliştirdiğimiz doğal maya ve doğal mayalı ürünlerin, üretim ve satışı ise tamamen ortaklarımızın özel zevk ve uğraşıları ile başlamış, hızla ilerlemiştir. Amacımız, yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimiz aktarmak ve mümkün olduğunca büyük bir kitleye doğru bilgi ve ürünle ulaşmaktır.

En büyük hedefimiz ise, Türkiye piyasasında var olan doğal maya ve doğal mayalı ürünler boşluğunu doldurmak ve bazı ürünleri evde kendi üretmek isteyip de bunu yapamayanlara geleneksel metotlarla üretilmiş, doğal ürünleri sunmaktır.

Tüm Dünya'da ve ülkemizde son yıllarda, sağlıklı ve damak zevklerine hitap eden ev yapımı ürünlere geri dönüş gerçekleşmiştir. Elbette bu ürünlerin daha sağlıklı ve lezzetli olabilmelerinin birinci şartı, bunları yaparken kullanılacak tüm malzemelerin doğal ve kaliteli olmasıdır. Canberk Gıda olarak Biz, fermente ürünlerden sağlayacağınız maksimum faydayı garanti ediyoruz, çünkü ürünlerimizin ve onların üretildiği mayalarımızın saflığına ve doğallığına kefiliz.

TARİFLER

Sizlerinde evde yapabileceğiniz onlarca kolay ve hızlı tarifler...

Blog'a Git

VİDEOLAR

Kolay yapım videoları ile sizde evinizde kendi ürününüzü yapın...

Video Galeriye Git

DOĞAL MAYA

Doğal canlı kültürler ve ürünleri,Köymeydanı Diyorki...

Doğal Maya'ya Git