Gizlilik İlkeleri

Bu beyan CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ'nin gizlilik politikasını içerir. CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

 

CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece siparişlerinizle ve ürünlerimizle ilgili bilgilendirme e-mailleri, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız.

 

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

 

CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ üyelik iptal işleminizi şirket mail adresine e-mail göndererek veya CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİda Hesabım sekmesi altında yer alan Üyelik İptali seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

 

CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Şirket: CANBERK GIDA İHTİYAÇ MAD. NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

 

 

TARİFLER

Sizlerinde evde yapabileceğiniz onlarca kolay ve hızlı tarifler...

Blog'a Git

VİDEOLAR

Kolay yapım videoları ile sizde evinizde kendi ürününüzü yapın...

Video Galeriye Git

DOĞAL MAYA

Doğal canlı kültürler ve ürünleri,Köymeydanı Diyorki...

Doğal Maya'ya Git